sposób użycia

Przede wszystkim zestaw, który oferujemy jest skomponowany w taki sposób, że daje nam 100% pewność usunięcia ciąży. Oba leki ze sobą współpracują i się uzupełniają, zastosowanie ich osobno lub w innych dawkach już nie daje tak wysokiej pewności. Dawki opracowane były we współpracy ze lekarzami ginekologami tak, aby nie zaszkodziły kobietom i nie spowodowały niepotrzebnych komplikacji.
Nasz zestaw zawiera 600mg Mifepristone oraz 12 tabletek Misoprostol zażywamy następująco:

- przyjmujemy 600mg Mifepristone czyli trzy tabletki, które są w zestawie doustnie i tylko taka forma jest prawidłowa. Po zażyciu następuje w naszym organizmie zatrzymanie wywarzanie progesteronu. Po 48 godzinach musimy wywołać miesiączkę, dlatego konieczne jest zażycie drugiego leku czyli Misoprostol.

- Misoprostol przyjmujemy dopochwowo, ponieważ tylko tak możemy wywołać miesiączkę i usunąć z naszego organizmu zarodek. Tabletki przyjmujemy po 4 co 4 godziny, aż do wystąpienia krwawienia. W trakcie przyjmowania będziemy odczuwać lekkie bóle podbrzusza, ale nie jest to zupełnie normalne, wywołane skurczami macicy.
Po przeprowadzeniu zabiegu w celu bezpieczeństwa można udać się do ginekologa, natomiast ginekolog w żaden sposób nie jest w stanie sprawdzić w jaki sposób nastąpiło poronienie.
Użycie zestawu zgodnie z naszymi zaleceniami jest w 100% bezpieczne i pewne.
Cykl miesiączkowy wraca do normy po upływie od 2 do 3 miesiący.
Musimy uważać na oszustów, którzy w internecie sprzedają podróbki leków lub np. witaminę C bądź proponują inne dawki leków lub sprzedają je osobno.